Přihlášení
0 Kč

Fitness náramek B-001 pomůže zhubnout. Detailně změří podíl svalů, tuku a vody ve vašem těle. S krokoměrem, měřením tepu a sport modem, modrý.

Obrazek Fitness náramek B-001 pomůže zhubnout. Detailně změří podíl svalů, tuku a vody ve vašem těle. S krokoměrem, měřením tepu a sport modem, modrý.
Obrazek 929524 Obrazek 929525 Obrazek 929526 Obrazek 929527

Zvolte si barevnou variantu

ČernáModráČervená
Hodnocenihodnotilo 15 zákazníků
Přepravní službou u vás v Pá 14.08. - Poštou u vás v Pá 14.08. - K vyzvednutí na pobočce v Po 17.08.
Ceníková cena 1990,-
Sleva 5%
1890,- Kč s DPH
1562,- Kč bez DPH
+ DOPRAVA ZDARMA

Skladem více než 5ks

Fitness náramek disponuje unikátní funkcí BMI (body mass index/index tělesné hmotnosti), díky které se budete udržovat v kondici snadněji.

Velmi snadno a rychle změříte BMI, procento tuku, podíl svalové hmoty, procentní podíl vody v těle, bazální metabolismus, hladinu proteinů a obsah kostní soli.
Samozřejmostí je průběžné měření srdečního tepu. Při delším sezení například v kanceláři vám také připomene, že je čas se protáhnout.

Náramek BMI-SMART 1 také dokáže měřit kvalitu vašeho spánku a díky vestavěnému krokoměru vám poskytne podrobný přehled o vašich denních pohybových aktivitách a jejich energetické náročnosti.
Budete vždy vědět kolik jste za den nachodili kroků, jakou vzdálenost jste ušli (km) a kolik energie jste vydali (Kcal).
Pro sportovce jsou připraveny sportovní módy Chůze, Běh, Cyklistika, Plavání, Švihadlo, Stolní tenis, Badminton, a Tenis.

Náramek je vodotěsný podle normy IP67 - odolné proti vodě při nepřetržitém potopení do hloubky 1m.

HD display o velikosti 0.96 palce je doplněn dotykovými plochami určenými jednak k ovládání a náramku a současně k měření tělesných hodnot. Úsporný procesor norské výroby „Nordic52832“ spolu s kvalitní Li-polymer baterií je zárukou dlouhého provozu bez nabíjení.
Nabíjení probíhá velmi jednoduše, zastrčením zabudovaného USB konektoru do počítače nebo nabíječky. Nepotřebujete tedy žádné kabely.

Příjemnou vlastností jsou notifikace o příchozích zprávách a hovorech ale také upozornění aplikací jako jsou : Skype, Facebook, Meseenger, Twitter, WhatsApp, Viber a další. Můžete tak při cvičení v klidu odložit telefon a nepropásnout důležité zprávy.
K dispozici je snadno ovladatelná aplikace pro váš mobilní telefon, která je samozřejmě v českém jazyce, vhodná pro systémy Android 4.4 a vyšší a iOS 8.0 a vyšší. Tato aplikace vyhodnocuje výsledky vašich měření a zobrazuje různá doporučení týkající se pohybových aktivit a stravovacích návyků.
Aplikace je ke stažení zdarma na Google Play nebo AppStore a není součástí dodávky.
Fitness náramek B-001 pomůže zhubnout. Detailně změří podíl svalů, tuku a vody ve vašem těle. S krokoměrem, měřením tepu a sport modem, modrý. Fitness náramek B-001 pomůže zhubnout. Detailně změří podíl svalů, tuku a vody ve vašem těle. S krokoměrem, měřením tepu a sport modem, modrý. Fitness náramek B-001 pomůže zhubnout. Detailně změří podíl svalů, tuku a vody ve vašem těle. S krokoměrem, měřením tepu a sport modem, modrý. Fitness náramek B-001 pomůže zhubnout. Detailně změří podíl svalů, tuku a vody ve vašem těle. S krokoměrem, měřením tepu a sport modem, modrý. Fitness náramek B-001 pomůže zhubnout. Detailně změří podíl svalů, tuku a vody ve vašem těle. S krokoměrem, měřením tepu a sport modem, modrý. Fitness náramek B-001 pomůže zhubnout. Detailně změří podíl svalů, tuku a vody ve vašem těle. S krokoměrem, měřením tepu a sport modem, modrý. Fitness náramek B-001 pomůže zhubnout. Detailně změří podíl svalů, tuku a vody ve vašem těle. S krokoměrem, měřením tepu a sport modem, modrý. Fitness náramek B-001 pomůže zhubnout. Detailně změří podíl svalů, tuku a vody ve vašem těle. S krokoměrem, měřením tepu a sport modem, modrý. Fitness náramek B-001 pomůže zhubnout. Detailně změří podíl svalů, tuku a vody ve vašem těle. S krokoměrem, měřením tepu a sport modem, modrý. Fitness náramek B-001 pomůže zhubnout. Detailně změří podíl svalů, tuku a vody ve vašem těle. S krokoměrem, měřením tepu a sport modem, modrý. Fitness náramek B-001 pomůže zhubnout. Detailně změří podíl svalů, tuku a vody ve vašem těle. S krokoměrem, měřením tepu a sport modem, modrý. Fitness náramek B-001 pomůže zhubnout. Detailně změří podíl svalů, tuku a vody ve vašem těle. S krokoměrem, měřením tepu a sport modem, modrý. Fitness náramek B-001 pomůže zhubnout. Detailně změří podíl svalů, tuku a vody ve vašem těle. S krokoměrem, měřením tepu a sport modem, modrý. Fitness náramek B-001 pomůže zhubnout. Detailně změří podíl svalů, tuku a vody ve vašem těle. S krokoměrem, měřením tepu a sport modem, modrý.
Tento web využívá cookies pro správné fungování a zvýšení vašeho pohodlí. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies
X

Přihlášení uživatele

 
Nakupujete u nás poprvé?