Přihlášení
0 Kč

Snadný výběr chytrých hodinek

Chytré hodinky S1 vodotěsné s měřením tepu a tlaku, krokoměrem a stopkami. Analýza spánku, sportovní mód, černé

Obrazek Chytré hodinky S1 vodotěsné s měřením tepu a tlaku, krokoměrem a stopkami. Analýza spánku, sportovní mód, černé
Video Obrazek 890935 Obrazek 890936 Obrazek 890937 Obrazek 890938 Obrazek 890939
Chytré hodinky dokáží změřit veličiny, které pomocí mobilu nezjistíte.
Osloví vás moderním designem a užitečnými funkcemi.
Jsou ideálním dárkem pro moderního člověka.

Zvolte si barevnou variantu

Černo-šedáČernáČerno-žlutáČerno-červená
Hodnocenihodnotilo 80 zákazníků
Ceníková cena 1990,-
Sleva 40%
1190,- Kč s DPH
983,- Kč bez DPH

Není skladem

Chytré hodinky S1 smart watch jsou opravdu chytré a krásné.
Osloví vás moderním designem a užitečnými funkcemi. Jsou ideálním dárkem pro moderního člověka.

Dokáží změřit a průběžně monitorovat váš tep i krevní tlak. Připomenou vám, že je čas vzít si léky nebo se protáhnout. Samozřejmostí je i kontrola-připomenutí pitného režimu.
Chytré hodinky S1 také dokáží měřit kvalitu vašeho spánku a díky vestavěnému krokoměru vám poskytnou podrobný přehled o vašich denních pohybových aktivitách.
Budete vždy vědět kolik jste za den nachodili kroků, jakou vzdálenost jste ušli (km) a kolik energije jste vydali (Kcal).
Sportovci jistě ocení přesnější informace díky sportovnímu modům Chůze,Cyklistika, Badminton, Plavání, Basketball, Běh, Fotbal a Sportovní lezení.

S1 jsou vybaveny příjemným silikonovým páskem, který je snadno odnímatelný a tak můžete lehce zaměnit barvu pásku podle nálady nebo příležitosti.
S1 chytré hodinky jsou samozřejmě vodotěsné podle normy IP68 - odolné proti vodě při nepřetržitém potopení do hloubky 1m.
S1 mají krásný full HD dotykový display o velikosti 1,3 palce s rozlišením 240x240 pixelů. Úsporný procesor Nordic52832 spolu s kvalitní Li-Pol bateriií 230 mA zajištují dlouhý chod bez nabíjení.
Nabíjení hodinek je také velice jednoduché díky magnetickému PIN konektoru, který pouze přiložíte k hodinkám a již se nabíjí....

S1 chytré hodinky také zobrazují notifikace o příchozích zprávách a hovorech ale také notifikace aplikací jako jsou : We Chat, Linkedin, Skype, FacebookMeseenger, Twitter, WhatsApp, Viber, Line...
S1 chytré hodinky spolupracují se snadno ovladatelnou aplikací vhodnou i pro váš telefon, která je samozřejmě v českém jazyce, vhodná pro systémy Android 4.4 a vyšší a IOS 8.0 a vyšší. Aplikace je ke stažení zdarma na Google Play nebo AppStore a není součástí dodávky.
Chytré hodinky S1 vodotěsné s měřením tepu a tlaku, krokoměrem a stopkami. Analýza spánku, sportovní mód, černé Chytré hodinky S1 vodotěsné s měřením tepu a tlaku, krokoměrem a stopkami. Analýza spánku, sportovní mód, černé Chytré hodinky S1 vodotěsné s měřením tepu a tlaku, krokoměrem a stopkami. Analýza spánku, sportovní mód, černé Chytré hodinky S1 vodotěsné s měřením tepu a tlaku, krokoměrem a stopkami. Analýza spánku, sportovní mód, černé Chytré hodinky S1 vodotěsné s měřením tepu a tlaku, krokoměrem a stopkami. Analýza spánku, sportovní mód, černé Chytré hodinky S1 vodotěsné s měřením tepu a tlaku, krokoměrem a stopkami. Analýza spánku, sportovní mód, černé Chytré hodinky S1 vodotěsné s měřením tepu a tlaku, krokoměrem a stopkami. Analýza spánku, sportovní mód, černé Chytré hodinky S1 vodotěsné s měřením tepu a tlaku, krokoměrem a stopkami. Analýza spánku, sportovní mód, černé Chytré hodinky S1 vodotěsné s měřením tepu a tlaku, krokoměrem a stopkami. Analýza spánku, sportovní mód, černé Chytré hodinky S1 vodotěsné s měřením tepu a tlaku, krokoměrem a stopkami. Analýza spánku, sportovní mód, černé Chytré hodinky S1 vodotěsné s měřením tepu a tlaku, krokoměrem a stopkami. Analýza spánku, sportovní mód, černé Chytré hodinky S1 vodotěsné s měřením tepu a tlaku, krokoměrem a stopkami. Analýza spánku, sportovní mód, černé Chytré hodinky S1 vodotěsné s měřením tepu a tlaku, krokoměrem a stopkami. Analýza spánku, sportovní mód, černé Chytré hodinky S1 vodotěsné s měřením tepu a tlaku, krokoměrem a stopkami. Analýza spánku, sportovní mód, černé Chytré hodinky S1 vodotěsné s měřením tepu a tlaku, krokoměrem a stopkami. Analýza spánku, sportovní mód, černé
Tento web využívá cookies pro správné fungování a zvýšení vašeho pohodlí. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies
X

Přihlášení uživatele

 
Nakupujete u nás poprvé?