Přihlášení
0 Kč

Chytré hodinky smart watch S-005, žlutý pásek

Obrazek Chytré hodinky smart watch S-005, žlutý pásek
Video Obrazek 1562301 Obrazek 1562302 Obrazek 1562303 Obrazek 1562304 Obrazek 1562305

Zvolte si barevnou variantu

ČernáČervenáŽlutá
Hodnocenihodnotilo 43 zákazníků
Přepravní službou u vás v Po 17.08. - Poštou u vás v Po 17.08. - K vyzvednutí na pobočce v Út 18.08.
Ceníková cena 2490,-
Sleva 20%
1990,- Kč s DPH
1645,- Kč bez DPH
+ DOPRAVA ZDARMA

Skladem více než 5ks

Chytré hodinky Printwell S-005 jsou perfektním řešením pro milovníky fitness.
Mají klasický - kulatý, sportovní design a tělo hodinek je vyrobeno z uhlíkových vláken.

Hodinky o průměru 48mm váží pouhých 52gramu, tloušťka pouzdra je pouhých 13 mm.
Jsou velice lehké, pohodlné a rozhodně nebudete trpět pocitem závaží na zápěstí.

Hodinky doplňuje příjemný silikonový pásek s jemně strukturovaným povrchem proti pocení.

Chytré hodinky Printwell S-005 jsou vybaveny moderním procesorem Nordic 52832 s Bluetooth V4.0.

Celodotykový TFT displej o velikosti 1,3palce (33mm) s vysokým rozlišením 240 x 240 pixelů je příjemně jasný a dostatečně citlivý k pohodlnému ovládání hodinek

Moderní Li-Pol baterií o kapacitě 380 mAh poskytuje dostatek energie na cca 7 dní provozu.
Čipová sada pro správu baterií společnosti Nordic umožňuje nevídanou životnost baterie až 100 dní v pohotovostním režimu!

Hodinky jsou vodotěsné dle normy IP68 . Při mytí rukou ani ve sprše nemusíte hodinky odkládat a bez obav se s nimi můžete potápět nebo plavat.

Na pravé straně hodinek se nachází dvě ovládací tlačítka, mezi nimiž je umístěna velice výkonná LED svítilna, která může fungovat také jak výstražné světlo.

Printwell S-005 je vybaven zdravotními funkcemi jakou jsou měření tepové frekvence, měření krevního tlaku. Funkce hodinek pro sledování srdeční frekvence vám poskytne zpětnou vazbu v reálném čase.
Nároční sportovci jistě ocení funkci měření SPO2H (saturace krve kyslíkem). Je to jeden z údajů vypovídající o kvalitě tréninku nebo zdravotního stavu.

Základní sportovní funkcí hodinek jsou stopky a krokoměr, který vám spočítá kolik kroků a jakou vzdálenost jste ušli a také kolik energie jste spotřebovali.
Ve sportovním režimu hodinky změří vaše výkony 10 různých sportů (chůze, běh, jízda na kole, horolezectví, plavání, fotbal, basketbal, stolní tenis, badminton).

Pokud dlouho sedíte, připomenou vám že je čas se protáhnout. Samozřejmostí je i kontrola-připomenutí pitného režimu.

Printwell S-005 dokážou důkladně provést analýzu spánku. Tato analýza může přesně sledovat různé fáze spánku, jako je hluboký spánek, lehký spánek a čas probuzení. Toto hodnocení kvality spánku vám pomůže zjistit, co by mohlo být příčinou vašeho špatného spánku a zlepšit kvalitu vašeho života.

Hodinky Printwell S-005 mohou fungovat jako váš osobní asistent. Mohou vám snadno připomenout čas schůzky, cvičení a nebo nezapomenout na důležitá výročí..

Milovníci hudby jistě ocení možnost přehrávání skladeb uložených ve vašem telefonu pomocí hodinek.
Chytré hodinky Printwell S-005 dokáží také ohlídat váš telefon. Pokud se vzdálíte na více jak 10m od svého telefonu, hodinky vás upozorní zvukovým signálem

Pomocí hodinek je možné ovládat fotoaparát vašeho mobilního telefonu a pořídit úžasná selfie nebo jiné momentky.

Hodinky také zobrazují notifikace o příchozích zprávách a hovorech ale také notifikace aplikací jako jsou : We Chat, Linkedin, Skype, FacebookMeseenger, Twitter, WhatsApp, Viber, Line...
Chytré hodinky S-005 spolupracují se snadno ovladatelnou aplikací vhodnou i pro váš telefon, která je samozřejmě v českém jazyce, vhodná pro systémy Android a IOS.
Aplikace FunDO je ke stažení zdarma na Google Play nebo AppStore a není součástí dodávky.
Chytré hodinky smart watch S-005, žlutý pásek Chytré hodinky smart watch S-005, žlutý pásek Chytré hodinky smart watch S-005, žlutý pásek Chytré hodinky smart watch S-005, žlutý pásek Chytré hodinky smart watch S-005, žlutý pásek Chytré hodinky smart watch S-005, žlutý pásek Chytré hodinky smart watch S-005, žlutý pásek Chytré hodinky smart watch S-005, žlutý pásek Chytré hodinky smart watch S-005, žlutý pásek Chytré hodinky smart watch S-005, žlutý pásek Chytré hodinky smart watch S-005, žlutý pásek Chytré hodinky smart watch S-005, žlutý pásek Chytré hodinky smart watch S-005, žlutý pásek Chytré hodinky smart watch S-005, žlutý pásek Chytré hodinky smart watch S-005, žlutý pásek Chytré hodinky smart watch S-005, žlutý pásek Chytré hodinky smart watch S-005, žlutý pásek
Tento web využívá cookies pro správné fungování a zvýšení vašeho pohodlí. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies
X

Přihlášení uživatele

 
Nakupujete u nás poprvé?