Přihlášení
0 Kč

Chytré hodinky S-002 s měřením saturace krve kyslíkem, krokoměrem, měřením tepu a tlaku, černo-šedé. Analýza spánku, sportovní mód, přehrávání hudby

Obrazek Chytré hodinky S-002 s měřením saturace krve kyslíkem, krokoměrem, měřením tepu a tlaku, černo-šedé. Analýza spánku, sportovní mód, přehrávání hudby
Obrazek 1214469 Obrazek 1214470 Obrazek 1214471 Obrazek 1214473 Obrazek 1214474

Zvolte si barevnou variantu

Černo-šedáČerno-žlutáČerno-červená
Hodnocenihodnotilo 45 zákazníků
Přepravní službou u vás ve Čt 20.08. - Poštou u vás ve Čt 20.08. - K vyzvednutí na pobočce v Pá 21.08.
Ceníková cena 1990,-
Sleva 40%
1190,- Kč s DPH
983,- Kč bez DPH

Skladem

Chytré hodinky S-002 jsou moderní a pohledné.
Upoutají vás moderním obdélníkovým vás designem (a la Jablko) a reálně použitelnými funkcemi. deteužitečnými funkcemi. Jsou ideálním dárkem který jistě potěší.

Chytré hodinky S-002 změří váš krevní tlak a průběžně monitorovat váš tep, krevní tlak i okysličení krve..
Připomenou vám, že je čas si zacvičit nebo jen lehce protáhnout ihned, pokud zjistí vaší nedostatečnou pohybovou aktivitu.

Pomocí hodinek můžete jednoduše ovládat přehrávání vaší oblíbené hudby v mobilu a funkce "počasí" vás bude vždy informavat o aktuální předpovědi ve vybrané lokalitě.
S-002 umí také ovládat kameru vašeho mobilu a tak pořízení vzdáleného selfie nebo jiné fotografie bude hračkou.
Funkce "Budík", "Připomenutí schůzky" nebo režim "Nerušit" je samozřejmostí.

Chytré hodinky S-002 také dokáží měřit kvalitu vašeho spánku a díky vestavěnému krokoměru vám poskytnou podrobný přehled o vašich denních pohybových aktivitách.
Budete vždy vědět kolik jste za den nachodili kroků, jakou vzdálenost jste ušli (km) a kolik energije jste vydali (Kcal) ..
Sportovci jistě ocení přesnější informace díky sportovnímu modům Chůze, Běh, Cyklistika, Švihadlo, Badminton, Basketball, Fotbal.
Naměřená sportovní data dokáže softwarová aplikace zobrazit v lehce přehledném grafu.
Součástí sportovního menu je také funkce "Stopky", které přesně a jednoduše změří vaše výkony.

S-002 jsou vybaveny příjemným silikonovým páskem, který je snadno odnímatelný a tak můžete lehce zaměnit barvu pásku podle nálady nebo příležitosti.
Chytré hodinky S-002 jsou samozřejmě vodotěsné podle normy IP68 - odolné proti vodě při nepřetržitém potopení do hloubky 1m.

S-002 mají velký TFT display o velikosti 33 x 39 mm s rozlišením 240x240 pixelů. Úsporný procesor "HS6620D" spolu s moderní Li-Pol bateriií 180 mAh zajištují dlouhý chod bez nabíjení.
Chytré hodinky S-002 se jednoduše dobíjí pomocí nabíjecí stanice propojitelné s USB. Nabíjecí stanice je soušástí dodávky zdarma.

S-002 chytré hodinky také zobrazují notifikace o příchozích zprávách a hovorech ale také notifikace aplikací jako jsou : We Chat, Linkedin, Skype, FacebookMeseenger, Twitter, WhatsApp, Viber, Line...

Chytré hodinky S-002 spolupracují se snadno ovladatelnou aplikací vhodnou i pro váš telefon, která je samozřejmě v českém jazyce, vhodná pro systémy Android 4.4 a vyšší a IOS 8.0 a vyšší.
Aplikace je ke stažení zdarma na Google Play nebo AppStore a není součástí dodávky.
Chytré hodinky S-002 s měřením saturace krve kyslíkem, krokoměrem, měřením tepu a tlaku, černo-šedé. Analýza spánku, sportovní mód, přehrávání hudby Chytré hodinky S-002 s měřením saturace krve kyslíkem, krokoměrem, měřením tepu a tlaku, černo-šedé. Analýza spánku, sportovní mód, přehrávání hudby Chytré hodinky S-002 s měřením saturace krve kyslíkem, krokoměrem, měřením tepu a tlaku, černo-šedé. Analýza spánku, sportovní mód, přehrávání hudby Chytré hodinky S-002 s měřením saturace krve kyslíkem, krokoměrem, měřením tepu a tlaku, černo-šedé. Analýza spánku, sportovní mód, přehrávání hudby Chytré hodinky S-002 s měřením saturace krve kyslíkem, krokoměrem, měřením tepu a tlaku, černo-šedé. Analýza spánku, sportovní mód, přehrávání hudby Chytré hodinky S-002 s měřením saturace krve kyslíkem, krokoměrem, měřením tepu a tlaku, černo-šedé. Analýza spánku, sportovní mód, přehrávání hudby Chytré hodinky S-002 s měřením saturace krve kyslíkem, krokoměrem, měřením tepu a tlaku, černo-šedé. Analýza spánku, sportovní mód, přehrávání hudby Chytré hodinky S-002 s měřením saturace krve kyslíkem, krokoměrem, měřením tepu a tlaku, černo-šedé. Analýza spánku, sportovní mód, přehrávání hudby Chytré hodinky S-002 s měřením saturace krve kyslíkem, krokoměrem, měřením tepu a tlaku, černo-šedé. Analýza spánku, sportovní mód, přehrávání hudby Chytré hodinky S-002 s měřením saturace krve kyslíkem, krokoměrem, měřením tepu a tlaku, černo-šedé. Analýza spánku, sportovní mód, přehrávání hudby Chytré hodinky S-002 s měřením saturace krve kyslíkem, krokoměrem, měřením tepu a tlaku, černo-šedé. Analýza spánku, sportovní mód, přehrávání hudby Chytré hodinky S-002 s měřením saturace krve kyslíkem, krokoměrem, měřením tepu a tlaku, černo-šedé. Analýza spánku, sportovní mód, přehrávání hudby Chytré hodinky S-002 s měřením saturace krve kyslíkem, krokoměrem, měřením tepu a tlaku, černo-šedé. Analýza spánku, sportovní mód, přehrávání hudby Chytré hodinky S-002 s měřením saturace krve kyslíkem, krokoměrem, měřením tepu a tlaku, černo-šedé. Analýza spánku, sportovní mód, přehrávání hudby
Tento web využívá cookies pro správné fungování a zvýšení vašeho pohodlí. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies
X

Přihlášení uživatele

 
Nakupujete u nás poprvé?