Přihlášení
0 Kč

Snadný výběr chytrých hodinek

Chytré hodinky LX-007, stříbrno-hnědé s bluetooth telefonem, krokoměrem, měřením srdečního tepu, celokulatým displejem a velkokapacitní baterií.

Obrazek Chytré hodinky LX-007, stříbrno-hnědé s bluetooth telefonem, krokoměrem, měřením srdečního tepu, celokulatým displejem a velkokapacitní baterií.
Obrazek 967174 Obrazek 967175 Obrazek 967176 Obrazek 967177 Obrazek 967178
Chytré hodinky dokáží změřit veličiny, které pomocí mobilu nezjistíte.
Osloví vás moderním designem a užitečnými funkcemi.
Jsou ideálním dárkem pro moderního člověka.

Zvolte si barevnou variantu

Stříbrno-černáStříbrno-černáStříbrno-černá
Hodnocenihodnotil 1 zákazník
Přepravní službou u vás v Út 22.10. - Poštou u vás v Út 22.10. - K vyzvednutí na pobočce ve St 23.10.
Ceníková cena 1990,-
Sleva 50%
990,- Kč s DPH
818,- Kč bez DPH

Skladem více než 5ks

Chytré hodinky LX-007 smart watch jsou krásné a luxusní.
Tělo hodinek je kovové s odolnou povrchovou úpravou, pásek je vyroben kombinací klasické kůže a elastického TPU.

Hodinky umožnují telefonování pomocí bluetooth propojeného s vaším telefonem a některé funkce mohou být také spuštěny pomocí hlasové ovládáni Siri.

LX-007 dokáží změřit a srdeční tep a díky vestavěnému krokoměru vám poskytnou podrobný přehled o vašich denních pohybových aktivitách.
Budete vždy vědět kolik jste za den nachodili kroků, jakou vzdálenost jste ušli (km) a kolik energije jste vydali (Kcal).
Sportovci jistě ocení přesnější informace díky sportovním modům Chůze, Běh, Cyklistika, Badminton, Pingpong, Plavání, Basketball, Fotbal a Horská chůze..

Chytré hodinky LX-007 také dokáží měřit a analyzovat kvalitu vašeho spánku a připomenou vám, že je čas se protáhnout pokud dlouho sedíte.
Díky vzdálenému ovládání fotoaparátu vašeho telefonu můžete snado pořizovat selfie nebo jiné fotografie.
Hodinky vám také umožní pohodlné přehrávání hudby z vašeho telefonu a nebo najít "založený" telefon.

LX-007 jsou voděodolné podle normy IP54 - Chráněno proti tryskající vodě ( Voda míří 6,3 mm tryskou ve všech úhlech při průtoku 12,5 litrů za minutu při tlaku 30 kN/m2 po dobu nejméně 3 minuty ze vzdálenosti 3 metry).
Prakticky to znamená že se jim nevadí déšť ani běžné mytí rukou. Nenoste je však při koupání a sprchování. Mají vestavěý citlivý mikrofon i reproduktor a voda by je mohla poškodit!

Hodinky mají celokulatý full HD dotykový display o velikosti 36 mm s rozlišením 240x240 pixelů (průměr hodinek je 42,5 mm).
Zprávy displeje jsou české jazyce (tam kde dává český překlad smysl..).

Výkonný a osvědčený procesor MTK2502C-ARM7 je zárukou vysokého výkonu v součinnosti s velkokapacitní Li-Pol bateriií 300 mAh baterií.
Nabíjení hodinek je také velice jednoduché díky magnetickému PIN konektoru, který pouze přiložíte k hodinkám a již se nabíjí....

LX-007 chytré hodinky také zobrazují notifikace o příchozích zprávách a hovorech ale také notifikace aplikací jako jsou : We Chat, Linkedin, Skype, FacebookMeseenger, Twitter, WhatsApp, Viber, Line...

Chytré hodinky LX-007 spolupracují se snadno ovladatelnou aplikací vhodnou i pro váš telefon, která je samozřejmě v českém jazyce, vhodná pro systémy Android 4.4 a vyšší a IOS 8.0 a vyšší.
Aplikace je ke stažení zdarma na Google Play nebo AppStore a není součástí dodávky.
Chytré hodinky LX-007, stříbrno-hnědé s bluetooth telefonem, krokoměrem, měřením srdečního tepu, celokulatým displejem a velkokapacitní baterií. Chytré hodinky LX-007, stříbrno-hnědé s bluetooth telefonem, krokoměrem, měřením srdečního tepu, celokulatým displejem a velkokapacitní baterií. Chytré hodinky LX-007, stříbrno-hnědé s bluetooth telefonem, krokoměrem, měřením srdečního tepu, celokulatým displejem a velkokapacitní baterií. Chytré hodinky LX-007, stříbrno-hnědé s bluetooth telefonem, krokoměrem, měřením srdečního tepu, celokulatým displejem a velkokapacitní baterií. Chytré hodinky LX-007, stříbrno-hnědé s bluetooth telefonem, krokoměrem, měřením srdečního tepu, celokulatým displejem a velkokapacitní baterií. Chytré hodinky LX-007, stříbrno-hnědé s bluetooth telefonem, krokoměrem, měřením srdečního tepu, celokulatým displejem a velkokapacitní baterií. Chytré hodinky LX-007, stříbrno-hnědé s bluetooth telefonem, krokoměrem, měřením srdečního tepu, celokulatým displejem a velkokapacitní baterií. Chytré hodinky LX-007, stříbrno-hnědé s bluetooth telefonem, krokoměrem, měřením srdečního tepu, celokulatým displejem a velkokapacitní baterií. Chytré hodinky LX-007, stříbrno-hnědé s bluetooth telefonem, krokoměrem, měřením srdečního tepu, celokulatým displejem a velkokapacitní baterií.
Tento web využívá cookies pro správné fungování a zvýšení vašeho pohodlí. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies
X

Přihlášení uživatele

 
Nakupujete u nás poprvé?