Přihlášení
0 Kč

Chytré hodinky F-002 s měřením saturace krve kyslíkem, krokoměrem, měřením tepu a tlaku, růžové. Analýza spánku, sportovní mód, přehrávání hudby.

Obrazek Chytré hodinky F-002 s měřením saturace krve kyslíkem, krokoměrem, měřením tepu a tlaku, růžové. Analýza spánku, sportovní mód, přehrávání hudby.
Obrazek 1341776 Obrazek 1341777 Obrazek 1341778 Obrazek 1341779 Obrazek 1341780 Obrazek 1341781
Chytré hodinky dokáží změřit veličiny, které pomocí mobilu nezjistíte.
Osloví vás moderním designem a užitečnými funkcemi.
Jsou ideálním dárkem pro moderního člověka.

Zvolte si barevnou variantu

ŠedáČernáModráRůžová
Hodnocenihodnotilo 86 zákazníků
1 290.01 Kč s DPH
1 066.12 Kč bez DPH

Není skladem

Chytré hodinky F-002 jsou krásné a "šikovné".
Osloví vás moderním designem a užitečnými funkcemi. Jsou ideálním dárkem pro moderního člověka.

Dokáží změřit a průběžně monitorovat váš tep, krevní tlak i okysličení krve..
Pokud dlouho sedíte, připomenou vám, že je čas se protáhnout.

Pomocí hodinek můžete jednoduše ovládat přehrávání vaší oblíbené hudby v mobilu a funkce "počasí" vás bude vždy informavat o aktuální předpovědi ve vybrané lokalitě.
F-002 umí také ovládat kameru vašeho mobilu a tak pořízení vzdáleného selfie nebo jiné fotografie bude hračkou.
Funkce "Budík", "Připomenutí schůzky" nebo režim "Nerušit" je samozřejmostí.

Chytré hodinky F-002 také dokáží měřit kvalitu vašeho spánku a díky vestavěnému krokoměru vám poskytnou podrobný přehled o vašich denních pohybových aktivitách.
Budete vždy vědět kolik jste za den nachodili kroků, jakou vzdálenost jste ušli (km) a kolik energije jste vydali (Kcal) ..
Sportovci jistě ocení přesnější informace díky sportovnímu modům Chůze, Běh, Cyklistika, Švihadlo, Badminton, Basketball, Fotbal.
Naměřená sportovní data dokáže softwarová aplikace zobrazit v lehce přehledném grafu.
Součástí sportovního menu je také funkce "Stopky", které přesně a jednoduše změří vaše výkony.
.
F-002 jsou vybaveny příjemným silikonovým páskem, který je snadno odnímatelný a tak můžete lehce zaměnit barvu pásku podle nálady nebo příležitosti.

F-002 mají velký TFT display o velikosti 35x42mm s rozlišením 240x240 pixelů. Úsporný procesor "HS6620D" spolu s moderní Li-Pol bateriií 130 mA zajištují dlouhý chod bez nabíjení.
Chytré hodinky F-002 se jednoduše dobíjí pomocí nabíjecí stanice propojitelné s USB. Nabíjecí stanice je soušástí dodávky zdarma.

F-002 chytré hodinky také zobrazují notifikace o příchozích zprávách a hovorech ale také notifikace aplikací jako jsou : We Chat, Linkedin, Skype, FacebookMeseenger, Twitter, WhatsApp, Viber, Line...

Chytré hodinky F-002 spolupracují se snadno ovladatelnou aplikací vhodnou i pro váš telefon, která je samozřejmě v českém jazyce, vhodná pro systémy Android 4.4 a vyšší a IOS 8.0 a vyšší.
Aplikace Da Fit je ke stažení zdarma na Google Play nebo AppStore a není součástí dodávky.
Chytré hodinky F-002 s měřením saturace krve kyslíkem, krokoměrem, měřením tepu a tlaku, růžové. Analýza spánku, sportovní mód, přehrávání hudby. Chytré hodinky F-002 s měřením saturace krve kyslíkem, krokoměrem, měřením tepu a tlaku, růžové. Analýza spánku, sportovní mód, přehrávání hudby. Chytré hodinky F-002 s měřením saturace krve kyslíkem, krokoměrem, měřením tepu a tlaku, růžové. Analýza spánku, sportovní mód, přehrávání hudby.
Tento web využívá cookies pro správné fungování a zvýšení vašeho pohodlí. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies
X

Přihlášení uživatele

 
Nakupujete u nás poprvé?