Přihlášení
0 Kč

Chytré hodinky F-006, černé s LED svítilnou a EKG, smart watch s Bluetooth 5.0 , voděodolné s krokoměrem, měřením tepu, tlaku a krevního kyslíku

Obrazek Chytré hodinky F-006, černé s LED svítilnou a EKG, smart watch s Bluetooth 5.0 , voděodolné s krokoměrem, měřením tepu, tlaku a krevního kyslíku
Obrazek 2018723 Obrazek 2018724 Obrazek 2018725 Obrazek 2018726 Obrazek 2018727

Zvolte si barevnou variantu

ČernáČerno-červená
Hodnocenihodnotili 2 zákazníci
Přepravní službou u vás ve Čt 24.09. - Poštou u vás ve Čt 24.09. - K vyzvednutí na pobočce v Pá 25.09.
Ceníková cena 2489,-
Sleva 0%
2490,- Kč s DPH
2058,- Kč bez DPH
+ DOPRAVA ZDARMA

Skladem více než 30ks

Chytré hodinky Printwell F-006 jsou moderní-elegantní smart watch se sportovním designem a LED svítilnou.

Tělo hodinek je vyrobeno z odolného plastu s přídavkem karbonových vláken, která zvyšují pevnost a mají úžesný vzhled.
Hodinky doplňuje líbivý silikopnový pásek se strukturovaným povrchem proti pocení.

Chytré hodinky Printwell F-006 jsou vybaveny moderním a úsporným procesorem Realtek8762C, který disponunuje novým standardem Bluetooth V5.0.

Celodotykový TFT displej o velikosti 1,3palce (33mm) s vysokým rozlišením 360 x 360 pixelů je příjemně jasný a dostatečně citlivý k pohodlnému ovládání hodinek.
LCD má pohodlný úhel pohledu až 178° horizontálně i vertikálně s nadstandardní barevnou přesnotí.
Vzhled ciferníku hodinek můžete jednoduše výběrem ze 4 předinstalovaných možností. Další změna vzhledu ciferníku je možná pomocí aplikace.

Moderní-velkokapacitní Li-Pol baterie o kapacitě 370 mAh poskytuje dostatek energie na cca 40 stand-by provozu (leží a běží..).
F-006 se nabíbjejí pomocí magnetického konektoru a do plnné kapacity je lze dobít za cca 160 minut..

Hodinky jsou voděodolné, při mytí rukou ani ve vlažné sprše je nemusíte odkládat.
Jsou vodě odolné při ponoření do studené vody do 1m hloubky na dobu max 30 minut
Nekoupejte/nesprchujte se však s hodinkami v horké vodě, nenoste je v sauně!

Nová genrerace optického senzoru umožnuje průběžné sledování vašeho zdravotního stavu.
F-006 je vybaven zdravotními funkcemi jakou jsou měření tepové frekvence, měření krevního tlaku, moniitoring srdeční činnosti EKG.
Nároční sportovci jistě ocení funkci měření SPO2H (saturace krve kyslíkem). Je to jeden z údajů vypovídající o kvalitě tréninku nebo zdravotního stavu.

Printwell F-006 dokáží monitorovat jednotlivé fáze spánku (jako je hluboký spánek, lehký spánek a čas probuzení ) a následná analýza
kvality spánku vám pomůže zjistit důvod vašeho špatného spaní a následně zlepšit i kvalitu vašeho života.

Základní sportovní funkcí hodinek jsou stopky a krokoměr, který vám spočítá kolik kroků a jakou vzdálenost jste ušli a také kolik energie jste spotřebovali.
Ve sportovním režimu hodinky změří vaše výkony různých sportů (běh, chůze, jízda na kole, horská chůze, stolní tenis, badminton, švihadlo, joga, basketbal).

F-006 také umožnuje ovládat fotoaparát vašeho mobilního telefonu a pořídit úžasná selfie nebo jiné momentky.

Na display hodinek také můžete sledovat krátkodobou předpověď počasí nebo řídit přehrávání hudby uložené ve vašem telefonu.

Chytré hodinky F-006 disponují také dalšími funkcemi jako jsou:
Odmítnutí telefonního hovoru, najdi telefon, stopky, budík, připomenutí nečinnosti, sledování pitného režimu, hledání hodinek, nastavení svítiovosti display

Smart watch F-006 mohou fungovat také jako osobní asistentka a připomenout vám čas schůzky, cvičení a nebo připomene důležitá výročí..

Hodinky také zobrazují notifikace o příchozích zprávách a hovorech ale také notifikace aplikací jako jsou : We Chat, Linkedin, Skype, FacebookMeseenger, Twitter, WhatsApp, Viber, Line...
Chytré hodinky F-006 spolupracují se snadno ovladatelnou aplikací vhodnou i pro váš telefon, která je samozřejmě v českém jazyce, vhodná pro systémy Android a IOS.
Aplikace "FitCloudPro" je ke stažení zdarma na Google Play nebo AppStore a není součástí dodávky.
Chytré hodinky F-006, černé s LED svítilnou a EKG, smart watch s Bluetooth 5.0 , voděodolné s krokoměrem, měřením tepu, tlaku a krevního kyslíku Chytré hodinky F-006, černé s LED svítilnou a EKG, smart watch s Bluetooth 5.0 , voděodolné s krokoměrem, měřením tepu, tlaku a krevního kyslíku Chytré hodinky F-006, černé s LED svítilnou a EKG, smart watch s Bluetooth 5.0 , voděodolné s krokoměrem, měřením tepu, tlaku a krevního kyslíku Chytré hodinky F-006, černé s LED svítilnou a EKG, smart watch s Bluetooth 5.0 , voděodolné s krokoměrem, měřením tepu, tlaku a krevního kyslíku Chytré hodinky F-006, černé s LED svítilnou a EKG, smart watch s Bluetooth 5.0 , voděodolné s krokoměrem, měřením tepu, tlaku a krevního kyslíku Chytré hodinky F-006, černé s LED svítilnou a EKG, smart watch s Bluetooth 5.0 , voděodolné s krokoměrem, měřením tepu, tlaku a krevního kyslíku Chytré hodinky F-006, černé s LED svítilnou a EKG, smart watch s Bluetooth 5.0 , voděodolné s krokoměrem, měřením tepu, tlaku a krevního kyslíku Chytré hodinky F-006, černé s LED svítilnou a EKG, smart watch s Bluetooth 5.0 , voděodolné s krokoměrem, měřením tepu, tlaku a krevního kyslíku Chytré hodinky F-006, černé s LED svítilnou a EKG, smart watch s Bluetooth 5.0 , voděodolné s krokoměrem, měřením tepu, tlaku a krevního kyslíku Chytré hodinky F-006, černé s LED svítilnou a EKG, smart watch s Bluetooth 5.0 , voděodolné s krokoměrem, měřením tepu, tlaku a krevního kyslíku Chytré hodinky F-006, černé s LED svítilnou a EKG, smart watch s Bluetooth 5.0 , voděodolné s krokoměrem, měřením tepu, tlaku a krevního kyslíku Chytré hodinky F-006, černé s LED svítilnou a EKG, smart watch s Bluetooth 5.0 , voděodolné s krokoměrem, měřením tepu, tlaku a krevního kyslíku Chytré hodinky F-006, černé s LED svítilnou a EKG, smart watch s Bluetooth 5.0 , voděodolné s krokoměrem, měřením tepu, tlaku a krevního kyslíku Chytré hodinky F-006, černé s LED svítilnou a EKG, smart watch s Bluetooth 5.0 , voděodolné s krokoměrem, měřením tepu, tlaku a krevního kyslíku Chytré hodinky F-006, černé s LED svítilnou a EKG, smart watch s Bluetooth 5.0 , voděodolné s krokoměrem, měřením tepu, tlaku a krevního kyslíku Chytré hodinky F-006, černé s LED svítilnou a EKG, smart watch s Bluetooth 5.0 , voděodolné s krokoměrem, měřením tepu, tlaku a krevního kyslíku Chytré hodinky F-006, černé s LED svítilnou a EKG, smart watch s Bluetooth 5.0 , voděodolné s krokoměrem, měřením tepu, tlaku a krevního kyslíku Chytré hodinky F-006, černé s LED svítilnou a EKG, smart watch s Bluetooth 5.0 , voděodolné s krokoměrem, měřením tepu, tlaku a krevního kyslíku Chytré hodinky F-006, černé s LED svítilnou a EKG, smart watch s Bluetooth 5.0 , voděodolné s krokoměrem, měřením tepu, tlaku a krevního kyslíku Chytré hodinky F-006, černé s LED svítilnou a EKG, smart watch s Bluetooth 5.0 , voděodolné s krokoměrem, měřením tepu, tlaku a krevního kyslíku
Tento web využívá cookies pro správné fungování a zvýšení vašeho pohodlí. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies
X

Přihlášení uživatele

 
Nakupujete u nás poprvé?